01. TYT

Belirlenen hedef doğrultusunda kararlılıkla ve etkili bir çalışma programı eşliğinde hazırlandığınız sınavlarda başarıya ulaşmanız işten bile değildir. Üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin girdiği Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) ilk oturumu olan Temel Yeterlilik Testi de bu sınavlardan bir tanesidir. Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler alanlarından oluşan TYT’ye hazırlanırken ihtiyaç duyduğunuz motivasyon ve size özel çalışma programına ulaşmak için eğitim kompleksimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

02. AYT

YKS’nin ikinci oturumu olan AYT, yani Alan Yeterlilik Testi, 4 yıllık fakültelere yerleşebilmek için başarıyla tamamlanması gereken bir sınavdır. Bu sınava hazırlanırken hedeflediğiniz bölüme göre sorumlu olduğunuz alanları doğru belirlemeli ve çalışma programınızı bu doğrultuda hazırlamalısınız. Üniversite öğrenimini hedefe koyarak ilerlediğiniz bu yolda adımlarınızın emin ve hızlı olması için profesyonel ve tecrübeli eğitim ekibimizle her an yanınızdayız.

03. YDT

Yabancı Dil Testi, YKS’nin üçüncü oturumunu oluşturur. Farklı yabancı dillerden sorumlu olarak girebileceğiniz YDT’de başarılı bir puan alabilmek için okuduğunu doğru, eksiksiz ve hızlı anlama başta olmak üzere pek çok becerinizi geliştirmeniz gerekir. Bunun için alanında tam manasıyla yetkin, mutlaka tecrübeli ve sınav formatına bütünüyle hakim eğitimcilerden destek almanız son derece önemlidir.

04. LGS

LGS olarak bilinen Liselere Geçiş Sistemi’nden doğru ve etkin bir biçimde yararlanarak hayal ettiğiniz liseye girebilirsiniz. Bunun için öncelikle sistemle ilgili doğru, net ve eksiksiz bilgiye ulaşmalısınız. Hedeflerinizi belirlemeli ve önünüze koyduğunuz hedefler doğrultusunda sınav hazırlıklarına başlamalısınız. Bu yolda tüm sorularınız için güvenilir yanıtlar bulabileceğiniz eğitim kompleksimiz, size özel etkin çalışma programları yaratarak sınava hazırlık döneminizin çok daha verimli geçmesine yardımcı oluyor.